KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7388591
nr 738 8591
Akvarell
Rolf Buchner, Landskap, signerad -1921, motivets mått: 13x17
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:45:28
100 kr
200 kr
300 kr